Hokejové brusle

Sháníte hokejové brusle? Pokud ano, jste na těch správných stránkách, které vám poradí, jaké brusle jsou na tuzemském trhu k dispozici.

Brusle podle kategorií

Brusle řadíme podle jednotlivých kategorií. Kategorie jsou pak rozděleny podle náročnosti. Pokud tedy hrajete lední hokej závodně, vyplatí se koupit brusle v nejvyšší kategorii. Naopak, zda-li jste rekreační bruslař, zcela vám postačí vybrat si brusle v nižších kategoriích.

Přehled jednotlivých kategorií

Hokejové brusle pro profesionály: tyto brusle jsou vhodné pro profesionální hokejisty. Tyto brusle jsou zaměřené na poskytnutí největšího výkonu.

Hokejové brusle pro poloprofesionály: tyto brusle jsou velmi pevné a umožňují dobrou podporu noze.

Hokejové brusle pro amatéry: tyto brusle jsou ideální pro hokejisty, kteří hrají amatérské soutěže. Brusle mají dostatečně spolehlivé nože a pevnou botu, která poskytuje dobrou oporu a spolehlivou ochranu.

Hokejové brusle pro hobby hokej: tyto brusle mají menší tuhost, takže jsou vhodné pro pravidelné hráče takzvaného bezkontaktního hokeje.

Hokejové brusle pro bruslaře: tyto brusle jsou vhodné pouze pro běžné a rekreační bruslení, takže nedoporučujeme je používat pro lední hokej.

Vybíráme hokejové brusle podle stylu bruslení

Výběr bruslí dle stylu bruslení má smysl pouze u takzvaných top modelů.

Brusle s označením Speed / Agility jsou vhodné především pro hráče, kteří dávají přednost agresivnímu a dravému hernímu stylu, který je založený na velmi rychlých startech a prudkých brzdách. Tyto hokejové brusle jsou velmi lehké.

Brusle s označením Power jsou pro všechny hokejisty, kteří při bruslení používají delší skluz a delší oblouky. Jedná se o brusle, které umožňují značně stabilní a dostatečně rychlou jízdu.

Brusle s označením Univerzální jsou klasické brusle, které nemají specifické zaměření, takže budou spíše vhodné pro hokejisty, kteří hrají hokej na amatérské úrovni.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *